Prosinec 2011

škola - Vydržíš to

22. prosince 2011 v 21:39 | Admin & spol. |  Yaoi game - 1.část
Gratuluj si. Práh je zničený a tobě se v tom zasekla ta proklatá tkanička. První co před svou novou třídou uděláš je, že hodíš tlamu.
"Jsi v pořádku?" Slyšíš učitele. "Jo." Zvedáš se a trhnutím vyprostíš tkaničku z rozbitého prahu. "Omlouvám se." Řekneš a usměješ se. Snažíš se napravit si fasádu, huh? No není ti to nic platné máš trošku rozseklou ruku. Nic vážného ale polovina třídy šokovaně zasyčí. "Nechceš na ošetřovnu?" Zeptá se učitel znovu. "Ne, to je dobrý." A vida, máš pravdu, přestává to krvácet.

"Tak dobře, posaď se tedy zde... Vedle Daie. Kdyby tu byl tak Kane. Ten má vždycky nějaké náplasti. No nic. Toto je Yunio Akai. Ve městě je poprvé, tak na něj prosím kdyžtak někdo dohlídněte. Sedni si do první lavice vedle Daie."

Následuješ pokynů a sedneš si tam. Nakonec ten blonďák s černýma očima ti sice strach nahání...ale proč ne? Brrr....

Konec první části. ( Toto není úplný konec! Nemám teď jen čas!)

škola - chodba

22. prosince 2011 v 21:31 | Admin & spol. |  Yaoi game - 1.část
Sehnul ses k tkaničce a rychle si ji zavázal. Ztratil jsi minutu a jak si taky záhy zjistil jsi se ani nepřerazil na prahu, kde se tvoje tkanice mohla zachytit. Gratuluješ si, jenže to už učitel povídá: "Toto je Yunio Akai. Ve městě je poprvé, tak na něj prosím kdyžtak někdo dohlídněte. Sedni si do první lavice vedle Daie."

Následuješ pokynů a sedneš si tam. Nakonec ten blonďák s černýma očima ti sice strach nahání...ale proč ne? Brrr....

Konec první části. ( Toto není úplný konec! Nemám teď jen čas!)

Domov - ulice - poptání - ti kluci

22. prosince 2011 v 21:26 | Admin & spol. |  Yaoi game - 1.část
Vykročíš k nim, ale oni zahnou někam do uličky a už je nevidíš. Další zpoždění s hledáním jich nechceš ztrácet, nejspíš šli za školu, nebo tak něco. Takže jdeš ke stařenkám. Obě dvě tě s radostí odkážou na opačný směr, než jakým jsi šel. No styď se!

Za pár minut dorazíš do školy. No páni, řekneš si. Ta je OBROVSKÁ! Jenže s obdivováním nesmíš už ztráceet čas, truhlíku! Za pár minut zvoní! Rychle najdeš hlavní vchod a z tašky vylovíš malou mapku školy. S ředitelem jsi to odbyl už předevčírem, není problém... takže... tvoje třída je... Tady. Aha.
Zvoní. Jenže ty si všimneš že máš rozvázanou tkaničku u bot. Ztratíš minutu tady na chodbě, nebo to vydržíš až do třídy?


Domov - ulice - poptání - stařenky

22. prosince 2011 v 21:17 | Admin & spol. |  Yaoi game - 1.část
Zkusíš se k nim přiblížit, jenže to tě zmerčí ti kluci a zakřičí na tebe: "Hej! Ty jsi ten novej? Třídní nám povídal že někdo příjde!"
Otočíš a povytáhneš obočí (hééj, závist, já to neumím...). "To mluvíte na mně?"
Ten co křičel byl zrzek asi o hlavu a půl větší než ty a usmíval se na všechny strany: "Jo, já jsem Kane. Hádám že ses ztratil co?" Odhalil zuby.
"Eh, proč myslíš?" Nejistě se snažíš zamaskovat svůj totální fail.
"Protože my tři jdem za školu." Odpověděl černovlasý s brýlemi, co právě četl mangu. Totálně ti zčervenají uši. Ten poslední hnědovlasí s pihami u kořene nosu se zachechtá a přitáhne toho s brýlemi za pas k sobě. Ten to ale vůbec nevnímá, jako by to byla rutina a dál si četl.
"Jo, ale hádám že dnes si asi uděláme vyjímku! Shishishi... Co myslíš Taka? Chulie?" ("Neříkej mi Chulie." ozval se ten s brýlemi a otočil stránku.)
Taka se zatvářil jako že myslí, ale pak pokrčil rameny. "Jasně proč ne. Dneska stejnak nic nebudem psát, když přišel..."
"Hm." Odpověděl Chulie (furt nevíš jeho jméno, takže mu budeme říkat tou hroznou přezdívkou)
"Fajn. Jdeme." Kane tě popadne a ty se nevzmůžeš na odpor. Takhle se dostanete až ke škole.

Konec první části! ;) (Čti - víc dnes nestihnu ^^)

Domov - ulice - a

22. prosince 2011 v 20:59 | Admin & spol. |  Yaoi game - 1.část
a --

Rozhlédneš se koho se poptat a uvidíš asi pět lidí. Jedna skupinka středoškoláků - tři vytáhlí kluci se stejnouu školní uniformou a dvě stařenky. Koho se zeptáš na cestu?

Domov 1

22. prosince 2011 v 20:54 | Admin & spol. |  Yaoi game - 1.část
Vítej ve hře, človíčku. Jmenuješ se Yunio Akai, je ti šestnáct let a právě jsi se přestěhoval do jiného města. Máš mladší sestru Hanako, matku Kikuko a otce Satoshi. Dnes jdeš poprvé do školy. Well, užij si to :DDD

Vezmeš si tašku, zakřičíš na rodiče že nestíháš normální snídani a s rohlíkem na půl cesty do žaludku vyběhneš na ulici. Utíkáš nějakým směrem asi minutu, než ti dojde, že nevíš kam máš jít. Rozhlédneš se kolem a snažíš si vzpomenout jak že ti mamka popisovala cestu do školy--- a ono nic.

Máš dvě možnosti:
b-- tak samotnýho tě nikam nepustim, to máš hochu smůlu

Hiki - informace

22. prosince 2011 v 20:44 | Admin & spol. (Hiki specifikujme) |  Admin & spol.
Všechny informace o mně naleznete na www.hikari-chan.blog.cz
Čtěte: Jsem líííína sem něco napsat.

Admin - informace

22. prosince 2011 v 20:43 | Admin & spol. |  Admin & spol.
Admin
- nezajímavá osobnost, vedení blogu nechává na Hiki
- má rád yuri a bojí se yaoistek (pozn. Hiki - na konu v německu ho pronásledovaly s pádlem a aby se vykoupil musel se líbat s klukem v cosplayi Roronoa Zora...ne že by mu to vadilo... jako ta líbačka :DD¨)
- neumí manipulovat s blogem, protože nemá vlastní stránku
Well, i'm ashamed.

Hikari, počkej příště.

Seznamka

22. prosince 2011 v 20:36 | Admin & spol. |  Seznamka
Znáte to. Otaku kolem žádný nebo pomálu, nebo snad chcete mít druhou polovičku, nebo ještě co já vím...Chcete dát dohromady cosplay team a nevíte kudy kam. A seznamek pro otaku je tak pomálu!

KATEGORIE:
Kluk hledá...
Dívka hledá...
Skupina lidí hledá...

Pokud budete chtít vystavit vaše inzeráty pošlete na e-mail SaimonSays@seznam.cz s předmětem SEZNAMKA toto:

1. Kategorie do které chcete inzerát vložit
2. Váš inzerát - uveďte prosím, pokud možno ve větách koho sháníte a co by bylo preferováno, něco o Vás.. To už dle vaší vůle.
3. Můžete třeba i fotku, nebo něco takového. !!!Pokud nechcete - neposílejte, do ničeho nenutíme!!!
4. Kontakt kde chcete, aby Vás kontaktovali. (TOTO je důležité. Třeba totiž nechodíte často na mail a tak dáte skype, nebo něco takového. Aby pak nebyly zmatky ;))


VŠECHNY INFORMACE, CO MI POŠLETE SE ZVEŘEJNÍ POUZE NA TOMTO BLOGU V KATEGORII KTEROU JSTE SI ZVOLILI!
NECHCEME NIJAK MANIPULOVAT S OSOBNÍMI INFORMACEMI APOD. POKUD BUDOU NĚJAKÉ PROBLÉMY S VAŠÍM SEZNAMKOU/INZERÁTEM BUDE SE MUSET ZRUŠIT/SMAZAT INZERÁT! :(

Registrace Otaku aneb jak postupovat

22. prosince 2011 v 19:05 | Admin & spol. |  Registrace otaku
Naše stránky se zaměřují na seznámí a zábavu mezi otaku. Také se snažíme sečíst kolik otaku máme asi tak v okolí, ale především jde hlavně o tu zábavu, informace, seznámení a zase zábavu.

Tuhle registrace je jen pro to, abychom měli přehled, kdo všechno chodí do chatroomů a abychom kontrolovali hulvátství apod.. Pokud ale chcete pouze napsat do Seznamky, toto vyplňovat nemusíte!!
Yaoi game NENÍ rpg, bude se jen klikat, tudíž registrace také není povinná. Pokud vššk chcete do CHATU, budete muset...

Pokud Vás naše stránky zaujaly a chtěli by jste být v tomto programu zábavy a seznámení otaku, stačí jednoduše napsat do komentářů:
*s hvězdičkou jsou povinné, pokud nevyplníte tu s hvězdičkou, automaticky Vás nebereme v úvahu. Bohužel.

*1. Přezdívku
2. Věk
*3. Kontakt (e-mail apod. to abychom Vám mohli poslat heslo k chatroomu)
4. Pokud máte nějaký blog, či stránku, můžete vepsat. Taková reklama :)

Konnichiwa minna!

22. prosince 2011 v 13:34 | Admin & spol. (Hiki a the Hack) |  Novinky
Nazdar, já jsem Admin, jak narcistické, že? Vlastně jsem jen částečný admin tohoto blogu - občas mi tu budou vypomáhat (čti: pracovat tu bude jen Hiki, já i Hack se na to vy...) moje beloved Hiki-Hiyori a její bratr (ugh...)the Hack nebo mu taky můžete říkat Tobi-kun a Miramaximus.

Snažíme se o... no, spíš o blbosti. Chceme tu udělat chatroomy, kde se bude otaku scházet, popřídadě poznávat s dalšími otaku a tak... Hiki tu má taky v plánu udělat yaoi game. Já chci Yuri. Ona ne.

Prostě... se omlouváme za všechny újmy na duši, zdraví a tak podobně. Ovšem platit Vám za to zdrávku taky nehodláme.

Váš Admin & spol.